wakacje

Gdzie na wakacje z dziećmi?

Rewal to przepiękna nadmorska lokalizacja, która położona jest na wysokim wybrzeżu klifowym, a więc bez dwóch zdań możemy się do niej udać, jeżeli chcemy mieć ciekawy urlop. Nie każdego stać na wspaniałe wakacje za granicą, tak więc również właśnie w tej miejscowości z całą stanowczością spędzimy czas tak samo wyśmienicie jak za granicą. Osoby, które uwielbiają ranne spacery nad brzegiem morza, po drodze spotkają rybaków, którzy będą szli wzdłuż morza do swoich kolorowych kutrów by wypłynąć w morze. Wieczorem, kiedy wrócą z połowów, będziemy mogli kupić u nich świeże ryby, które będziemy mogli przyrządzić według własnego gustu. Również skosztować świeżych ryb będziemy mogli w smażalni, gdzie każdy turysta chociaż w jeden dzień swojego urlopu musi się wybrać.

Rewal jest piękna miejscowością, i przyciąga wielu turystów, zarówno swoim tarasem widokowym, jak również i wieloma innymi atrakcjami. Na rewalskich plażach spotkać nas może bardzo wiele miłych przeżyć, które dodatkowo uprzyjemnia szum morskich fal, a zaliczyć do nich można zjeżdżalnie, możliwość pojeżdżenia skuterami wodnymi. W trakcie czasu letniego W Rewalu cały czas do użytku gości jest hala sportowa, dlatego też osoby, które pragną aktywnie spędzić wakacje, mają możliwość nie tylko skorzystać z tej hali, ale również znajduje się tutaj ścieżka rowerowa, którą możemy udać się w najpiękniejsze zakątki tej pięknej okolicy. Poza tym również w Rewalu znajduje się amfiteatr, który co roku umożliwia turystom spotkania wielu gwiazd polskiej estrady.

Muzyka w amfiteatrze w okresie letnim gra prawie codziennie, ale największą atrakcją jaka jest w tym amfiteatrze, to co roczny finał Miss Bałtyku, i to właśnie ta impreza przyciąga multum turystów. Baza noclegowa w tej miejscowości musi być doskonale rozwinięta, i tak też jest, gdyż noclegi w Rewalu to głównie hotele, pensjonaty, ośrodki wczasowe, jak również i znajdują się tu pola campingowe i namiotowe. Pokoje w Rewalu są w zróżnicowanych cenach, gdyż jak wszystko zależy od standardu, ale każdy jest w stanie w tej miejscowości znaleźć odpowiedni nocleg dla siebie.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *